“Smilšu terapijas izbraukuma seminārs”


08. – 10. jūlijs 2022. gads
Smilšu terapijas seminārs
vienmēr ir vasarā ar izbraukumu zaļumos. Ar nelielu atpūtu pie dabas, iešanu pirtī un zušu zupas vārīšanu ugunskurā. Seminārs, kurā tiek dziedēta dvēsele. „Neizprasta dzīve ir tas pats, kas nenodzīvota dzīve.” Mēs dzīvojam pasaulē, kas orientēta uz ātru lēmumu pieņemšanu: “jo ātrāk, jo labāk”. Bet mūsu jūtas un dvēseles dziļumus tik ātri nav iespējams saprast. Šajā “sacensībā” cilvēki daudz zaudē, ja neieskatās sevī, savas dvēseles dziļumos.

Jāatzīmē, ka jungiāniskajā smilšu terapijā ir princips: nevis mēs dziedējam klientu, bet klients dziedē pats sevi, mēs, terapeiti, radām iespēju un apstākļus. Konsultēšanā katrs individuāli izdzīvo gan klienta, gan terapeita lomu un darbs norit īstā smilšu kastē, kurā darbojas klients un miniatūras figūriņas.

Konsultatīvās programmas anotācija:

Ja esi kaut reizi dzīvē bijis pie psihologa, noteikti pazīsti šo mulsinošo situāciju, kad pēkšņi jārunā par savām domām, jūtām, dvēselē notiekošo, bet īstos vārdos to nevar ietērpt. Iespējams, tāpēc nu jau vairāk nekā gadsimtu tik ļoti iecienītas ir smilšu spēles. Tāpat kā tradicionālajās konsultācijās, tajās tiek risinātas samilzušas attiecību problēmas, rasts ceļš uz harmoniju ar sevi un apkārtējiem, tikai šajā gadījumā galvenais „runātājs” ir smiltis un mazās rotaļu figūriņas tajās.

Semināra mērķis:

Izprast smilšu kastes galveno nozīmi un sastapties ar pasaku daudzveidības psiholoģisko jēgu un to nozīmību.

Saturs:

Smilšu terapijas psiholoģija.
Metodes un instrumenti smilšu terapijā.
Smilšu terapijas sociālpsiholoģiskās īpatnības.
Smilšu terapijas struktūra.

Struktūras iemaņu pilnveidošana, to izmantošanas būtība un nosacījumi – jautājumu veidi un to uzdošanas tehnikas, lomu maiņa.

Simbolu loma dzīvē, jaunu resursu aktivizēšana.

Metaforas izmantošanas nosacījumi.

Jautājumi. Kopsavilkums.

Metodes:

Darbs aplī, pašrefleksija, diskusija, lomu spēles, teorētiskā un praktiskā analīze smilšu kastē.

Dalībnieki:

Jebkurš interesents, kas vēlas uzlabot savu pašizjūtu un dzīves kvalitāti, gūt padziļinātu izpratni par sevi un līdzcilvēkiem, izmantojot smilšu terapiju.

Semināra ilgums. Pamatprogramma: 3 dienas nenormētā darba režīmā.

Dalības maksa: 200 EUR (vienam dalībniekam) + 100 EUR par nakšņošanu, ēšanu un pirtī iešanu.

Nodarbību vieta: Kāds no Latvijas viesu namiem.

Treniņprogrammas vadītāja.Mg. psych. Lilita Danilāne, sertificēta pārvērtējošās konsultēšanas skolas psiholoģe – konsultante.

Pieteikšanās un papildinformācija pa tālruni +371 29430550

sūtot e-pastu lilita.danilane@alterego.lv vai

izmantojot e-bodes pieteikšanās formu.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account