Sievietes būtība vai kas ir sievietes laime?

Ko nozīmē sievietei būt laimīgai? Ja neesi precējusies, tad vari meklēt laimi darbā un atkarībā no sava temperamenta sasniegt mērķus, risināt problēmas un nodarboties ar savas personības izaugsmi. Ja esi precējusies, tad jāņem vērā papildus lietas – laimīgi un veselīgi bērni, veiksmīgs vīrs, kurš nodrošina tavu ekonomisko pamatu, tevis pašas panākumi laimīgas mājas dzīves veidošanā, kā arī tas, ka jāsakārto sava dzīvi tā, lai atliktu laika talantu un interešu izkopšanai. Tomēr pamatu pamats ir tava vīra mīlestība. Ja viņš tevi nemīl, tad visa tava dzīve būs kā tukšs gliemežvāks.

Der zināt, ka:

Pirmais solis uz laimīgu laulības dzīvi ir saprast, ka visur dzīvē valda likumi – gan dabā, gan mūzikā, gan mākslā, gan zinātnē. Un šie likumi ir nemainīgi. Ja dzīvojam saskaņā ar tiem, tad tie rada veselīgu, skaistu un bagātīgu dzīvi. Turpretī šo likumu neievērošana ir bīstama, tā rada postu. Un tieši tikpat nelokāmi ir cilvēku savstarpējo attiecību likumi. Šie likumi darbojas pat tad, ja tu tos nesaproti. Tu būsi laimīga savā laulības dzīvē, ja šos likumus ievērosi, vai arī būsi nelaimīga, ja neievērosi – neatkarīgi no tā, vai zini par šo likumu eksistenci, vai nē.

Rodas daudz pilnīgi nevajadzīgu neizdevušos laulības dzīvju, jo mēs nekā nezinām par laulības attiecību likumiem. Redzam vienu sievieti, kura ir laimīga, cienīta un mīlēta, bet otru – nelaimīgu, neievērotu un neapmierinātu. Kādēļ? Jo nezinām likumus, kurus jāpilda sievietei, ja viņa vēlas būt mīlēta, godāta un apbrīnota.

Pastāv trīs pamat lietas, kas nepieciešamas, lai tu tāda būtu:

Pirmā ir mīlestība:

Laimīgas laulības stūrakmens ir mīlestība, tādēļ ikviena sieviete, ja vien viņa to vēlas no sirds, spēj iemācīties mīlēt un atmodināt sava vīra mīlestību. To var mācīties neatkarīgi no vecuma vai situācijas, kādā atrodies. Mīlestība nav paredzēta tikai jauniem vai skaistiem cilvēkiem, bet gan visiem tiem, kuros mīt īpašības, kas spēs mīlestību atmodinās.

Ja tavs vīrs tevi nemīl, tad acīmredzot tu dari kaut ko tādu, kas atvēsina viņa pieķeršanos vai arī tu esi pazaudējusi to, kas iesākumā bija modinājis viņā mīlestību. Iespējams, jūs sākāt savu laulību ar mīlestību, tomēr jūtas ir izgaisušas. Kādēļ? Vai varētu būt, ka esi mainījusies? Pavēro uzmanīgi! Pārsvarā gadījumu vīrietis pēc apprecēšanās pārstāj mīlēt sievieti, jo viņa pārstāj darīt tās lietas, kas bija pamodinājusi viņā mīlestību. Kad tu atkal atgūsi sevī to veidolu, kādā tu likies viņam pievilcīga, mīlestība var tikt iedegta atkal no jauna.

Lai iemantotu sava vīra mīlestību, viņam nav nekas nedz jādara, nedz jāzina. Protams, nav jau tā, ka viņš nekļūdās, vai arī viņam nevajadzētu pie sevis piestrādāt, tomēr, tiklīdz tu izlabosi savas kļūdas, tu izraisīsi viņā mīlestības pilnas atbildes reakcijas. Visbiežāk šīs atbildes ir tik iespaidīgas, ka tās pārsniedz pašas lielākās mūsu cerības.

Māksla, kā pamodināt vīrietī mīlestību, sievietei nav grūti pieveicama, jo tā balstās uz viņas dabiskajiem instinktiem. Tomēr augsti attīstītajā mūsdienu vidē daudzi no mūsu dabiskajiem instinktiem ir ierūsējuši, jo mēs tos nepielietojam. Tev vajadzēs atmodināt sevī tās iezīmes, kādas tevī mīt jau no dabas un kuras tev ir no mātes mantotas.

Otrā ir tava pašcieņa:

Svarīga lieta laulības dzīvē ir pašcieņa. Vai tavs vīrs kādreiz runā ar tevi asi, pārmērīgi kritizē, izturas pret tevi netaisni vai nevērīgi, uzspiež tev kaut ko, vai jebkādā citā veidā slikti pret tevi izturas? Tomēr, pats svarīgākais ir nevis tas, ko viņš dara, bet gan – kā tu uz to reaģē. Vai tu saraujies plecos it kā tev būtu iesists ar pletni? Vai meklē patvērumu savā iekšējā cietoksnī? Vai tu atmaksā viņam ar tikpat cērtošu atbildi? Vai tu mēdz aizsvilties un tava atmaksa ir slikts garastāvoklis? Ja tu reaģē kādā no šiem veidiem, tad tu pati būsi par iemeslu nevajadzīgām skumjām sevī, kā arī mazināsi sava vīra mīlestību pret sevi.

Nevienam vīrietim nepatiks slikta oma, bet viņam nepatiks arī sieviete, pa kuru viņš varēs „pastaigāties”, vai arī tāda, kura ieies savā čaulā un žēlos tur sevi. Viņš vēlēsies drosmīgāku sievieti – tādu, kurā ir apslēpta dzirkstele, sievieti, kuru viņš nespēs pārāk ietekmēt. Daudzi vīrieši pat apbrīno sievietes, kuras ir dievināmas, neatkarīgas un izaicinošas, tādas, kuras viņš nevar „atsēdināt” pat ar vispazemojošāko piezīmi.

Savu ievainoto jūtu vadīšanai es ieteiktu pielietot bērnišķīgas dusmas, degsmi un valšķību lai iemācītos, kā nesāpīgi un bez domstarpībām vadīt vīrieša raupjo iedabu. Vienā mirklī tu vari pārvērst krīzes situāciju par humorpilnu notikumu tā, ka vīrietim radīsies pēkšņa vēlme smieties. Bērnišķīgas dusmas nevis sabojā sadzīvi, bet gan pastiprina mīlestību un maigumu.

Un visbeidzot trešā lieta ir tavas vēlmes :

Ja tu vēlies būt laimīga savā laulības dzīvē, tad ir jātiek ievērotām tavām vēlmēm. Ar to tiek domātas lietas, kas tev kārojas, vietas, kuras tu gribētu apmeklēt, viss, ko vēlies darīt vai arī ko gribētu, lai dara tev. Tie nav viss kādi egoistiski untumi, bet gan tavas vēlmes, kuras ir jāciena. Diemžēl daudzas sievietes, gadiem iztiek bez šīm lietām, jo nezin, kā rosināt savu vīru sniegt šīs lietas.

Sekas ir viņa jūtu samazināšanās attiecībā pret tevi. Mēs mīlam tos, kam mēs kalpojam. Ja tavs vīrs nemēdz nekā darīt priekš tevis ārpus saviem ierastajiem pienākumiem, iespējams, viņš zaudē mīlestību pret tevi. Jebkurai sievietei ir iespēja braukt uz Sieviešu izbraukuma semināru un mācīties, kā iegūt lietas, kuras tev nepieciešamas un kuru cienīga tu esi, neradot materiālas neērtības. Tavs vīrs izjūtot pārmaiņas vēlēsies darīt priekš tevis visdažādākās lietas, un tieši tādēļ mīlēs tevi vēl vairāk.

Lai gan šīs apmācības mērķis ir attiecību veidošana ar vīru, tomēr šie principi ir pielietojami, arī veidojot attiecības ar jebkuru vīrieti – tēvu, brāli, dēlu, skolotāju, skolnieku, kolēģi, kā arī neizpaliek mammas. Tomēr uzmanies un neizmanto šo visu nepareizi, t.i. lai iegūtu precēta vīrieša mīlestību. Tad tu būsi vainojama ļaunā grēkā, un tiks sagrautas kā citas sievietes attiecības, tā arī jūsu. Kas attiecas uz attiecībām ārpus savas laulības, tad pielieto šo visu vienīgi, lai novērstu domstarpības un lai veidotos savstarpēja saskaņa un uzticība.

Semināri palīdz arī vientuļajām mātēm, kurām ir ģimene, kur nav tēva. Viņa saviem bērniem var kļūt par sievišķības paraugu, no kā mācīties, kas ir vienlīdz svarīgi kā zēniem, lai attīstītu vīrišķību, tā arī meitenēm, lai attīstītu sievišķību. Mātei ir jāmāca zēniem arī vīrišķība, nodrošinot viņus ar kādu vīrieša paraugu – savu tēvu, brāli, vai jebkuru citu vīrieti.

Laimīgas laulības iespēja ir rokas stiepiena attālumā no tevis. Tu to vari panākt neatkarīgi no tā, cik šajā visā piedalīsies vai nepiedalīsies tavs vīrs. Tātad, tieši tu turi savās rokās atslēgu, kas atslēgs durvis uz tevis pašas laimi.

Visu šo veicot, tu nezaudē ne kripatas no savas cieņas, ietekmes spējām vai brīvības. Tieši pretēji – tu to visu iegūsi. Un tikai tad tu sāksi dzīvot jēgpilnu dzīvi šajā pasaulē. Sievietes loma, ja to pareizi īsteno, sniedz piepildījumu, tā ir valdzinoša un dēku pilna. Tev nekad nebūs garlaicīgi. Praktizēšanās sievišķības mākslā sniedz lielu prieku, tā nes bagātīgas balvas, sagādā nebeidzamus pārsteigumus un bezgalīgu laimi. Daudzu gadu pieredze, apmācot sievietes, ir pierādījusi, ka tas viss, ko rakstu, ir patiesība.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account