“Uzdrošinies atklāt sevi un izprast viņu”

Izbraukuma seminārs sievietēm 1. daļa 05.-07. augusts 2022.g.

Norises vieta: “Kalna Būdnieki”, Jaunmuiža, Skrundas pag.

Es piedāvāju iespēju kopīgi izbaudīt sieviešu semināru un palūkoties uz sevi no malas. Seminārs domāts sievietēm, kas vēlas izprast savu sievietes būtību no dzimšanas brīža līdz šodienai. Semināra galvenais mērķis ir palīdzēt katrai sievietei izprast piecus sievietes/ dievietes dzīves principus, kuri tiek apgūti caur leģendu un savu pieredzi. Kad tas ir paveikts, tad katra dalībniece iepazīstas ar leģendas galvenās varones dzīves karti, kuru es uzzīmēju, tādā veidā parādot, kā izskatās galvenās varones sievietes/dievietes dzīve, kuru mēs izdzīvojām semināra gaitā. Kad tas ir ieraudzīts un saprasts, tad katra dalībniece zīmē savu karti un saņemas drosmi ar to strādāt. Šādā veidā Tu spēsi ielūkoties sevī un savas dvēseles tumšākajos nostūros, kas līdz šim ir bijuši traucējoši. Kas radījuši neizpratni par to, kāpēc ar Tevi notiek tā, kā notiek?

Brauc mainīt un lauzt savus uzskatus par sevi, savu partneri un jūsu attiecībām, kā arī ieraugi savus vecākus citā gaismā.

Nevienā galaktikā nav tādas stīgas, kas spētu radīt labāku skaņu par to, kāda skan sievietes dvēseles dziesmā.

/Anastāsija./

Izbraukuma semināra mērķis. Izmantotā psiholoģiskā darba metode – mīts (leģenda par Psihiju). Apzināt un izprast šī mitoloģiskā darba jēgu, salīdzināt to ar savu un citu pieredzi. Atklāt savu sievietes būtību.

Izbraukuma semināra saturs. Psiholoģiskā darba metode – mīts, leģenda par Psihiju, darba struktūras analīze.

Pirmā daļa. Psiholoģiskais moments, dzīves pavērsieni, psiholoģiskā jēga, personības īpašības, simbolu nozīme mūsu dzīvē un to izmantošana, laulības nozīme – sievietei/vīrietim.

Otrā daļa. Psiholoģiskais moments, dzīves pavērsieni, psiholoģiskā jēga, personības īpašības, simbolu nozīme mūsu dzīvē un to izmantošana, kā sieviete jūtas dzīvē, kur sieviete rod dzīvē ir nepieciešamo spēku.

Trešā daļa. Dzīves stereotipi un to klasifikācija, vīriešu/sieviešu vērtības mītā un dzīvē, psiholoģiskais moments, dzīves pavērsieni, atkarības mīta un mūsu dzīves piemēros, psiholoģiskā jēga, personības īpašības, simbolu nozīme mūsu dzīvē un to izmantošana katras sievietes konkrētajā gadījumā.

Ceturtā daļa. Konkrētu tēlu psiholoģiskā nozīme, ļaunā un labā atpazīšana, vēlmes un vajadzības, aizliegumu psiholoģiskā jēga, vīrieša nozīme.

Piektā daļa. Nobeigums. Kliente sastop savu Afrodīti. Savas kartes zīmēšana un kartes analīze.

Dalībnieki. Sievietes. Maksimālais dalībnieku skaits: 10.

Treniņprogrammas ilgums. 3 dienas nenormētā darba režīmā.

Dalības maksa. 200 EUR (vienam dalībniekam) + 100 EUR par nakšņošanu, ēšanu un pirtī iešanu.

Treniņprogrammas vadītāja.Mg. psych. Lilita Danilāne, sertificēta pārvērtējošās konsultēšanas skolas psiholoģe – konsultante.

Pieteikšanās un papildinformācija pa tālruni +371 29430550

sūtot e-pastu lilita.danilane@alterego.lv vai

izmantojot e-bodes pieteikšanās sformu.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account