Mans stāsts

Manas cerību pilnās un iedvesmojošās darba metodes ir radušās no pieredzes, risinot notikumus pašas dzīvē, mācoties 13 gadus un apgūstot pārvērtējošo konsultēšanu (Harvey Jackins, Re-evaluation Counselling, ASV) pie izciliem treneriem A. Л. Лихтарников, Е. Н. Чеснокова, Psychological Counselling, Krievija. Esmu ieguvusi augstāko izglītību psiholoģijā. Kopš 2003.gada strādāju apmācību jomā, organizējot un vadot psiholoģiskās apmācības grupas.

Nav noslēpums, ka spēja pārvarēt bērnībā pārdzīvoto veidoja manu noturīgo dzīves filozofiju, kas raksturo manu citādo darba pieeju. Nonākot strupceļā, meklēju atbildes uz savas dzīves jautājumiem. Šajos meklējumos satiku lieliskus skolotājus, kuri ļāva augt pašai un deva spēju dalīties ar citiem. Uzkrātā pieredze vienmēr negaidīti saveda mani kopā ar kādu, kam tā bija nepieciešama. Allaž analizēju situācijas, mācoties no tām un ļaujot to darīt citiem. Tādu dzīves filozofiju ievēroju vēl šodien. Katrs, kuru es satieku, ir mans dzīves skolotājs, bet es – viņa. Sapratu, ka tā ir mana būtība: palīdzēt citiem, sajust, kas katram ir nepieciešams un dalīties savā pieredzē.

Apvienojot savu pieredzi ar gūto izglītību, izveidoju Personības attīstības centru „alter ego”, kas ar laiku pārtapa par skolu.

Esmu sieva un trīs bērnu māmiņa. Laulības un ģimenes dzīves situācijas risinu ik dienu. Gribēju zināt kāda es esmu kā sieviete, kāda ir mana sievietes būtība, kādēļ ar mani notiek tieši tā un kāpēc rīkojos noteiktā veidā. Analizēju, kā tas notiek citām sievietēm. Nemitīgā atbilžu meklēšana ļāva man ieraudzīt ģimenes patieso vērtību. Sapratu, ka ir nepieciešams seminārs tieši sievietēm, lai drošā un atbalsta pilnā vidē izteiktu savas patiesās jūtas un domas, ieraudzītu no malas citu sieviešu dzīvi un rastu risinājumus. Tā tapa seminārs „Sievietes būtība”.

Kā noprotat, esmu praktiķe emociju pasaulē. Man ir daudz lielisku klientu, kuriem esmu palīdzējusi situācijās, kuras nereti tiek uzskatītas par bezcerīgām. Es atrisināšu jebkuru situāciju ja vien klients pats to vēlas, un tas ir mans vadmotīvs. Lai cik slikta nebūtu situācija, domāju, ka līdzēt var vienmēr.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account