Kļūdas, kas traucē attiecībās.

Ja sieviete nemitīgi savu vīrieti saukā par muļķi un nejēgu, kas neko nespēj sasniegt savā dzīvē, vai viņa neiepilina sajūtu, ka viņš tiešām ir pilnīgi garām? – Šādu sajūtu vīrietī tiešām var iepotēt.

Taču labi zināms ir arī teiciens, ka katra sieviete nopelna tādu vīrieti, kādu pelnījusi.

Ja es dusmojos uz savu vīrieti, tātad problēma ir manī. Jo tieši es izjūtu nepatiku un dusmas pret viņu. Ar tām gribu paust, ka vīrietim jāmainās.

Apgalvojot, ka vīrietis ir muļķis, sieviete tādu arī dabūs sev blakus. Tāpēc, ka visu laiku saņemot pārmetumus, vīrietis darīs visu, lai sieviete dabūtu atpakaļ šo negatīvo enerģiju.

Attiecībās tam, kurš izsauc uguni uz sevi, ir jāuzņemas atbildība par sekām. Konkrēti šajā gadījumā sievietei.

Ja man kaut kas otrā nepatīk – piemēram, ka vīrietis nepelna tik daudz, cik es esmu iedomājusies, tad tā ir mana problēma. Jo vīrietim var būt pilnīgi cits priekšstats par naudas pelnīšanu.

Tā vietā, lai paskaidrotu vīrietim, ko vēlamies un mēģinot saprast, vai tas vispār ir iegūstams vai nē, mēs visu laiku nenormāli dusmojamies uz viņu. Kas notiek tālāk? Sieviete iet un pelna pati, ceļ māju un ģimene galu galā izirst. Tas ir nevajadzīgi iztērēts laiks un enerģija. To visu var panākt stipri vienkāršāk – izrunājoties.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account