Kas ir „alter ego” skola? – atsauksmes un viedokļi…

Anta Šilova.
Paldies Lilita! Bez Tevis un Alter ego skolas mana dzīve nebūtu tāda, kāda tā ir tagad! Esmu Pateicīga par Tevis ieguldīto darbu- sieviešu seminārs, smilšu terapija, pasaku terapija, darbs ar dusmām un agresiju, bailēm, manipulāciju, lomu spēles… Alter ego esmu saņēmusi gan zināšanas, gan praktiski pielietojamas metodes. Lilita, Tava spēja patiesi izjust un spēt parādīt, kā tad ir patiesībā, kur tad skrien tie iekšējie zirgi, kas skrien pa apli- izcili!

Elza Zīle
No sirds iesaku ikvienam izmantot šīs skolas piedāvātās iespējas! Skola palīdz izprast labāk sevi, savu ģimeni un cilvēkus apkārt, atrisināt problēmas un paskatīties uz ierastajām lietām pavisam savādāk, dzirdēt citu cilvēku dzīvesstāstus un rezultātā uzlabot gan savu, gan citu dzīvi. Paldies, Lilita, par tavu darbu, padomiem un būšanu līdzās.

Edīte Permaņicka
Paldies Tev Lilita, ka savå dzīves ceļå man tika dota iespėja måcīties pie Tevis !:)
Māris Fenhans
Alter ego man ir skola, kurā esmu mācījies to ko nemāca citur. Esmu sācis labāk izprast sevi un ap sevi notiekošo. Noteikti iesaku katram, kurš ir nolēmis, ko mainīt savā dzīvē, bet nezin ar ko sākt. Paldies!

Evija Veidemane
Fantastiska skola, kas pilnībā ir mainījusi manu dzīvi! Esmu beidzot atvērusi acis un pamodusies-sākusi dzīvot! Es redzu, dzirdu, jūtu un mīlu! Apzinos sevi un savas sajūtas! Dievīga sajūta,kas paceļ spārnos! Paldies Lilitai par šo iespēju! Esmu ļoti pateicīga!

Mārtiņš Ronis
Trešo gadu mācos šai skolā ..esmu ieguvis citu redzējumu par pasauli ,visumu un cilvēkiem sev apkārt. šeit esmu sācis izprast sevi un citus ..mācos būt spontāns un vērīgs…
Mani fascinē ar kādu atdevi Lilita strādā, kā spēj dot katram un nesautīgi..
bez tā ko jau minēju emu ieguvis “Krustmāti””  🙂
Lilita, paldies par iespēju Tev sekot!

Daina Taškova
Paldies tiem spēkiem, kas ir mani atveduši uz alter ego skolu un pie Lilitas! Vēl esmu mācību programmas sākumā, bet jau tagad esmu ieguvusi daudzas atklāsmes par sevi un instrumentus, kas palīdz atbrīvoties no gadu laikā uzkrātām emocijām un paraudzīties uz lietām savādāk. Manuprāt, ja šādas prasmes varētu apgūt skolā, pasaulē būtu vairāk laimīgu un patiesi brīvu cilvēku. Lilita, paldies par Tavu atdevi un ieguldījumu!

Snežana Vedļa
Svarīgākais, ko skolā iegūsti ir sajūta, ka esi savā ādā un nav jāslēpjas zem ikdienas čaulas, sajūta, ka esi pieņemts un tad pamazām atver sev svarīgus jautājumus un paskaties uz sevi no citas puses. Milzīgs bonuss ir jauni, bezgala interesanti cilvēki, ko satiec savā dzīvē.

Dace Meij
Esmu šīs skolas pirmā izlaiduma absolvente. Skola ir izcils instruments sevis iepazīšanā, sakārtošanā un harmoniskas dzīves izveidē. Pārvērtējošā konsultēšana man bija kā psiholoģija apvienota ar “Coaching” programmu. Ko tā deva? Ne tikai ieraudzīt savu problēmu, bet arī to atrisināt un nu jau palīdzēt to darīt citiem. Mans darbs saistīts ar konsultēšanu. Novēlu katram gūt to vieglumu, izpratni par sevi un citiem mācoties Alter Ego skolā!

Gita Golde
Ir ceļojumi, kas sapurina un dod iedvesmu uz laiku… Ir ceļojumi, kur gūtos iespaidus nespējam aizmirst… Un ir ceļojumi, kas liek atgriezties. Atgriezties, lai vēlreiz izdzīvotu aizmirsto, lai vēlreiz ieelpotu bērnības pļavu smaržu un palūkotos uz ceļu, kas ļauj sajust brīvības garšu. Savas iekšējās brīvības garšu.
“alter ego” skoliņa un semināri apvieno visu iepriekš minēto. Tas ir Ceļojums ar lielo burtu. Paldies Tev, Lilita, ka ļauj mums to piedzīvot!

Dace Ansone
Esmu bijusi uz vairākām konsultācijām individuāli, kā arī esmu uzsākusi mācības Skoliņā. Viss, kas līdz šim ir iegūts ir IEGŪTS un par visiem 100% izmantojams dzīvē. Esmu pateicīga Lilitai par sniegtajām zināšanām un Skoliņas kolēģiem par aktīvu līdzdalību manā un savā izaugsmē. Tiekamies nodarbībās!!!

Inese Auziņa
Gribēju padalīties, ka biju šajā pasākumā. Esmu sajūsmā. Šodien es tiešām jūtos pavisam savādāk. Liekas, ka esmu atrisinājusi vairākas neskaidrības savā dzīvē. Ticu, ka tagad pratīšu rīkoties savādāk, neradīšu pati sev dzīvē liekus šķēršļus. Arī attiecības ar vīru un meitu būs harmoniskākas.

Kā jau Lilita teica, pasākums bija smags darbs. Par “semināru” to nevarētu nosaukt. Drīzāk par publisku pagātnes rēgu izdzīšanu. Grupā bez manis bija vēl 6 sievietes. Strādājām trīs dienas pa 16 stundām. Visas bijām nobimbājušās, bet galu galā laimīgas par to, ka piedalījāmies. Vieta bija kolosāla. Pie Mazās Juglas upes, lauku māja ar pirtiņu, lielām koka šūpolēm un savu stārķu ģimeni.

Man agrāk praktiski nav bijis nekādu darīšanu ar psihologiem. Lilitas pieeja mani personīgi uzrunāja ar to, ka viņa piedāvā savu viedokli un pieredzi un ir tieša un atvērta sarunā. Man nebija sajūtas, ka viņa kaut ko slēpj, patur sevī, vai ir kā kluss atsvešināts novērotājs no malas. Tieši otrādi. Atceros, ka pirmo reizi satiekot Lilitu viņas tēze par to ka “vīrietis ir jāpielūdz” manī radīja tādu negatīvu pretreakciju – “vai tad attiecībās mēs neesam vienlīdzīgi!?!” un „bet kad tad viņš pielūgs mani?”. Vēlāk aizdomājos, kāpēc man tas tā kremt, kas tie par zemūdens akmeņiem, kas man traucē mierīgi uztvert viņas domu? Tāpēc arī nolēmu aizbraukt un apskatīties dziļāk.

Varu ieteikt tām meitenēm, kas ir gatavas atvērties, lai atrisinātu savas problēmas. Lilitas tehnika nestrādās, gadījumā, ja cilvēks nav gatavs emocionāli atvērties. Man to bija vieglāk darīt nepazīstamu cilvēku klātbūtnē. Varbūt kādai citai tieši otrādi, gribas lai blakus ir kāda tuva draudzene. Jebkurā gadījuma, jābūt morāli gatavai, ka būs jārunā par visu savu pagātni.

Nodarbībās Lilita uzdeva jautājumus un katrai sievietei bija jāstāsta par situācijām no savas dzīves, kā viņa tipiski rīkojās. Tad Lilita turpināja jautāt tik ilgi, kamēr izcēla ārā tās slēptās emocijas, kas katrai ir noraktas: dusmas, bailes, skumjas, nožēlu, kas nu kurai. Bija i jāraud, i jākliedz, bet beigās bija liels atvieglojums, ka no tās sliktās emocijas tu tiec vaļā un tā vairs nav jānēsā līdzi. Pēdējā dienā katrai bija jāstāsta un jāanalizē visas savā dzīvē izdzīvotās attiecības ar vīriešiem. Lilita to visu apkopoja grafiskā “Dzīves kartē”, un palīdzēja saprast, kāpēc noticis tieši tā, un “kā tagad dzīvot tālāk”. Klausoties citu sieviešu stāstus, es kaut kā ļoti jutu līdzi, un arī no tā kaut kādas atziņas smēlos sev.

Vēl arvien piedomāju par savu rīcību. Man tagad vieglāk saprasties ar savu mammu, saprotu viņas rīcību, un to, kādēļ mani agrāk tas aizvainoja. Esmu arī mainījusi savu viedokli par naudas pelnīšanu – esmu gatava vai nu strādāt uz saviem noteikumiem par augstu atalgojumu, vai arī darīt kaut ko par brīvu, lai palīdzētu tiem cilvēkiem, kurus atbalstu. Ar lielāku pacietību spēju uztvert meitas izdarības, jo saprotu, ka bieži vien viņa ir mans spogulis, tāpēc tas arī mani kaitināja. Attiecībās ar vīru arī daru kaut ko nedaudz savādāk, bet neteikšu ko, teikšu tikai, ka tas palīdz.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account