Iepazīsties “alter ego” jaunās mājas.

“…Reiz dzīvoja Labā Doma. Sena, labi nogatavināta, karstām vēlmēm un mīļām rokām izlolota – par jaunu sākumu, saulainu telpu, draudzīgiem cilvēkiem un sirsnīgām sarunām…”
Uz skolu, uz skolu! „alter ego” skola tikusi pie jaunas mājvietas!

“…un Labā Doma piešķīra sev tiesības lepni izslieties, pacelt galvu, uzsist sev pa plecu – jo kurš gan cits to darīs – un atļauties skaļi un visiem dzirdami pavēstīt: “Te es esmu!”…”

Kas ir „alter ego” skola?

„alter ego” skola ir LR Izglītības un zinātnes ministrijā reģistrēta pieaugušo tālākizglītības iestāde.

„alter ego” skola piedāvā licenzētu divgadīgo mācību programmu „Pārvērtējošā konsultēšana”.

„alter ego” ir emocionālās kompetences skola, kuras galvenais mērķis ir sniegt zināšanas un padziļinātu izpratni ikvienam kurš vēlas zināt pārvērtējošās konsultēšanas filozofiju un praksi.

Ja Tu jūti, ka vēlies kaut ko mainīt savā dzīvē, bet varbūt nesaproti īsti ko, jeb zini, ko, bet nezini kā to panākt, nāc, uz „alter ego” skolu mācīties! Nelielā grupā, ar efektīvu pārvērtējošās konsultēšanas metodi, spēsi labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes un vajadzības.

Individuāli piedāvājam Tev vairākus sevis izzināšanas veidus – sniedzam iespēju bērniem un pieaugušajiem apmeklēt individuālās konsultācijas un atbalsta grupas ar dažāda veida terapeitiskiem virzieniem – smilšu, pasaku un sapņu terapija, dialoga metode, u.c.

Tavam uzņēmumam varam palīdzēt personāla attīstības jautājumos, darba vides stabilizēšanā un sakārtošanā.

“…Labā Doma saposās kā galvaspilsētas švīts, uzskrullēja matu šķipsnas, piepūderēja degungalu, izvēlējās gaišo un balto, tieši balto, lai pasaule gaišāka un devās uz balli…”

Tu taču zini, ka skola nav tikai nodeldēts skolas sols ar bijušo skolnieku gravīrām, čīkstošu krēslu un balta krīta tāfeli pie sienas. Tā var būt silta, saulaina un aicinoša.

“…Es uzņemšu viesus, cienāšu ar karstu dzērienu, sēdināšu mīkstā dīvānā un uzgriezīšu klusu, lēnu mūziku. Mēs pļāpāsim un dalīsimies noslēpumos, kuri vienmēr paliks tikai starp mums…” teica Labā Doma.

Varbūt arī Tu reizēm jūti, ka gribas ieviest pārmaiņas atsevišķās dzīves jomās? Individuāla konsultācija ļaus atrast pašu galveno atbildi – pārmaiņas ir process, kas sākas cilvēkā pašā, Tevī. Tas līdzinās kāpnēm, kur pirmais pakāpiens ir iekšējā pamošanās. Un vairs nav svarīgi, kas ir bijis apakšā, bet būtiski – kāpt uz augšu. Esot augstāk, var izprast, no kurienes ir izkāpts. Un tad iespējams saredzēt vēl vairāk, izjust krietni sirsnīgāk un sasniegt vēlamo daudz ātrāk un patīkamāk. Aprunāsimies?..

“…Bet vispirms svinēsim un katru dienu baudīsim! Ar torti un cukurotām rozēm, burbuļdzērienu, ciemiņiem un apsveikuma pušķiem! Man patīk svinēt..dzīvi!” nepārstāja priecāties Labā Doma.

Prasīga un prasmīga, es, pasniedzēja, labs draugs un padomdevējs, enerģijas lādiņš un harmonija vienuviet, jo viss, kam es pieskaros ar labu vārdu, pieņemšanu un atbalstu, atdzīvojas un kļūst brīvs. Lilita Danilāne, psiholoģe-konsultante, grupu terapija un individuālās konsultācijas.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account

fotogalerija