5 likumi ja esi iemīlējies

Ko izdarīt, lai mūsu dzīvē parādītos kāds, kurš novērtēs mūs cienīgi un kurā mēs iemīlētos no pirmā acu skatiena uz visu mūžu? Tādas receptes nav, bet ir likumi, kurus būtu labi zināt tiem, kas iemīlējušies kādā.

Saprast, ko es vēlos no attiecībām.
Ir vērts mierīgi un atklāti sev pajautāt: „Ko vēlas mana dvēsele patiesībā?” Bet pēc tam izmantot visas savas iemaņas un iespējas, lai piepildītu savu vēlmi, nevis pazaudēt to ikdienas rutīnā.

Atbildēt par sevi.
Svarīgi ir atteikties no sapņa kādu glābt, atteikties no ilūzijas, ka tieši šis cilvēks ir vienīgais, kurš atrisina visas mūsu problēmas, kurš pārvarēs visas mūsu bailes un atbrīvos mūs no negatīvās pieredzes.

Atdalīties no vecākiem.
Nav vērts domāt, ka atkarība no vecākiem pārtrūkst, tikko mēs būsim sākuši dzīvot patstāvīgi. Tas ir sāpīgs process: tas prasa ievērojami daudz vīrišķības, lai mērķtiecīgā atdalīšanās katru reizi neatdurtos pie atbildes nē, kad vecāki sāk spekulēt ar to ka jūtas pazaudējies un vientuļš.

Uzsākt dialogu.
Mums ir jābūt gataviem saprast un pieņemt, ka cilvēks, kuru mīlam, – tiešām ir citādāks, ne tāds, kāds esam paši. Lai kā mūsu „ES” nepretotos viņa citādībai, mums nepieciešams klausīties un dzirdēt viņu. Tieši šajā ne vienkāršajā dialogā attīstās mūsu personīgā brīvība un individualitāte.

Spēt izrādīt jūtas.
Svarīgi ir nebaidīties paust līdzjūtību pret saviem mīļākajiem, kad viņiem ir sāpīgi. Demonstrēt viņiem savu neizmērojamo atbalstu un ticību, kad viņus dzīve ir pievīlusi, uzmundrināt viņus iet uz priekšu, pa ceļu, kuram blakus ir jūsu ceļš. Tā ir iespēja atklāti demonstrēt savu pieķeršanos un empātiju.

JAUNUMI LAT

SEKO LV

FB ICON TW ICON INST ICON YT ICON

Privacy Policy My Account